דלתות עץ

 

דלתות עץ

עם כל האופציות הרבות הקיימות כיום בתחום של דלתות, אנשים עדיין נשארים נאמנים לקונספט של דלתות עץ. בין אם מדובר על דלתות עץ לכניסה לבית, דלתות עץ בתוך הבית וכן דלתות עץ לארונות הבגדים וארונות המטבח - דלתות עץ עדיין מבוקשות.

המבחר הרב בשוק מציע לאנשים סוגים רבים של זכוכיות, ניירוסטה, פלסטיקים, מתכות, חומרים משולבים וציפוי ראי... אבל אנשים עדיין בוחרים באותן דלתות עץ קלאסיות. מדוע? לעץ כחומר גלם בסיסי עבור הבית יש כמה תכונות עיקריות ששום חומר לא יכול להתחרות בו -- עץ הוא טבעי. אנשים אוהבים אתהבחירה הטבעית בבית ומחוצה לו. עץ משדר אותנטיות, חמימות, משפחתיות. עץ הוא חומר חם ביחס לחומרים התעשייתיים החילופיים ולמרות כל הקידמה ולמרות כל הטרנדים האופנתיים, אנשים עדיין מרגישים בנוח יותר סביב עץ, אם זה שולחנות עץ, ארונות עץ או דלתות עץ.

דלת עץ


דלתות עץ נחשבות לדלתות חזקות ועמידות בעלות יכולת בידוד טובה,בעיקר בעלות יכולת בידוד אקוסטיקה. אנשים נוטים לבחור דלתות עץ לדלת הכניסה הראשית מאחר והם סומכים על עמידות החומר ומאחר והם יודעים כי דלתות הכניסה הם חוד החנית של הבית - דלתות הכניסה הן ההזמנה לבית והמפגש הראשון איתו והם יודעים כי דלתות עץ הן יפות ומזמינות כאחד.


אנשים בוחרים דלתות עץ גם לתוך הבית,להפרדה בין חדר לחדר וכאן נכנס היתרון העיצובי של העץ - העץ הוא מצד אחד חומר יפה ואהוב ומצד שני הוא ניאטרלי - דלתות עץ מתאימות לכל חדר (כמעט לכל עיצוב סגנוני ובפירוש לכל צבע). ניתן לרכוש דלתות עץ בכל החנויות המתמחות בייצור ו/או בייבוא דלתות כמו כן, ניתן לרכוש דלתות עץ אצל נגרים כאשר יש תמיד אופציה להזמין דלתות עץ על פי בחירת דגמים ומידות באופן פרטני.


טיפ: הצעקה האחרונה בתחום של דלתות עץ הינה - דלתות עץ כפולות המאפשרות מרווח נוח בכניסה לבית ויוצרות תחושה של עושר ופאר.