דלתות פנים

 

דלתות פנים

בעוד דלתות כניסה ראשיות ואחוריות אמורות להיות דלתות שמירה ולכן הן צריכות להיות חזקות, כבדות, עמידות בפני תנאים סביבתיים ובעלות מנגנוני אבטחה מתקדמים, דלתות פנים הן דלתות אשר נועדו אך ורק ליצור הפרדה בין חלל לחלל, להעניק פרטיות ובידוד אקוסטי. דלתות פנים אינן מחייבות עמידה בתקנים כגון אלו של הדלתות החיצוניות אבל דלתות פנים חן חייבות לעמוד בתקנים אחרים, חמורים לא פחות - בתקנים אסתטיים!


דלתות פנים הם המקום שלכם להשתולל, להשתגע, להיות יצירתיים ומקוריים. יש היום מגוון עצום של דלתות פנים לבחירה, בכל הרשתות המובילות ובחנויות דלתות המוכרות דלתות פנים מיוצרות בארץ ו/או דלתות פנים מיובאות. כמו כן, ניתן להזמין דלתות פנים מנגרים פרטיים על פי מידות וסגנונות אישיים.

דלת פנים

להלן כמה רעיונות לבחירת דלתות פנים לבית:


דלתות הזזה על מסילה: דלתות הזזה הן פיתרון מצויין עבור דלתות פנים, הן בעיקר טובות בדירות קטנות וצפופות מאחר והמסילה חוסכת מקום. מומלץ לבחור דלתות הזזהלתוך הבית מעץ דק.


דלתות נפתחות בצורת אקורדיון: ישנם דלתות הנפתחות בצורת אקורדיון (דלתות מתקפלות), אלו גם דלתות החוסכות במקום וממלצות עבור חדרים קטנים וצפופים (חדרי ארונות, מרפסות שירות ועוד).


דלתות כפולות: דלתות כפולות הן דלתות מבוקשות ביותר כיום בעיקר עבור חדרי שינה של מבוגרים וכן למעבר מחלל לחללבבית (בין פינת אוכל למטבח לדוגמא). דלתות כפולות מעניקות לבית או לחדר הספציפי תחושב של מרחב ושל נוחות.


פרופיל בלגי: פרופיל בלגי הוא פיתרון מצויין עבור דלתות פנים מארח ומדובר על דלתות אסתטיות ביותר (הצעקההאחרונה בעולם העיצוב) - מאחר ומדובר על דלתות העשויות בעיקר מזכוכית (כאשר המסגרת היא מברזל, פלדה או אלומיניום), יש לאנשים רבים בעיה לבחור פרופיל בלגי כדלת ראשית אך בתוך חלל הבית, כשאין סכנה של חדירה לפרטיות,זהו פיתרון מוצלח.