דלתות פנים במבצע

 

דלתות פנים במבצע

כולם מודעים לחשיבותה של הסביבה בביתנו: לצבעים בבית ,לרהיטים ועוד. דלתות, גם הן מוסיפות ליצירת אווירה חיובית בבית. דלתות הכניסה באות לעזור לאורח להבין איזה מין אנשים אנחנו. דלת יוקרתית, אפורה לדוגמא, מאחוריה יכול להיות שמסתתר הייטקיסט, או שישנה לפנינו דלת עץ, חומה וכפרית, שאולי מעידה על אנשים שגרים או גרו בעבר בישובים כפריים. דלתות פנים במבצע בבית, בניגוד לדלתות הכניסה,  באות להכתיב לנו מה תהיה ההרגשה בבית. הן נמצאות שם כל הזמן, וכתוצאה מכך יש להם השפעה תמידית על מצב הרוח שלנו ושל האנשים הקרובים אלינו.   

ישנם שלושה סוגים עיקריים של דלתות:

דלתות פנים במבצע הנצבעות בצורה  אפוקסית -דלתות אלו, הנקראות גם שליפלק, הן דלתות שתהליך הצביעה שלהן מתבצע בתנור. דלתות אלו נחשבות לבעלות גימור גבוה מאוד. ישנן תוספות רבות אותן ניתן להוסיף לדלת כגון חריטה. 

דלתות  פורמיקה-דלתות אלו מיוצרות תחת פיקוח  קפדני, ולכן גם המוצר הוא ברמה גבוהה , הדלתות עשויות מתערובת של חומרים עמידים, שעושים אותן חזקות, עמידות לשריטות ולמים. היתרון שבשימוש בפורמייקה הוא שניתן ליצר חיפויים המצליחים לדמות חומרים רבים, כגון עץ, מתכת, ואבן. כמו כן ניתן לשלב  זכוכית, צוהרים, גימור  אלומיניום ואפשרויות רבות נוספות. את דלתות אלו נראה לעיתים קרובות במוסדות ציבור כגון בתי ספר, בתי חולים, וכמו כן גם במשרד הביטחון.

דלת פנים במבצע

דלתות למינציה-דלתות שהן למעשה דלתות עממיות. הן בסיסיות ואינן מורכבות מחומרים מורכבים.  הן מאוד זולות במחירן, אבל הן גם לא מחזיקות מעמד זמן רב. הן אינן עמידות נגד מים או שמש והן מתקלפות בקלות.

על מנת לבחור את סוג הדלת המתאים לכם ביותר, מומלץ להשוות מחירים בחנויות או באינטרנט, וכך לבחור מוצר אותו אתם יכולים להרשות לעצמכם מבחינה כלכלית. אם אתם לא מבינים בנושא ומחפשים שמישהו יעשה לכם את העבודה, תמיד תוכלו לפנות למעצב פנים שיספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לגבי המחירים ,הסוגים והעמידות של הדלתות, שאותן אתם שוקלים להתקין. דבר  נוסף שניתן לעשות הוא להתייעץ עם חברים שידוע לכם שרכשו דלתות לאחרונה. הם יוכלו להמליץ לכם על חנות שתוכלו לרכוש בה, ואולי גם על בעל מקצוע שמתקין את הדלתות.