שערים חשמליים

 

שער חשמלי מעוצב בהתאמה אישית

בשונה ממה שסיפרו לכם, שערי פלדה הם לא מה שהיו פעם. בעבר, השתמשו הצרכנים בשערי פלדה בשל חוזקה של מתכת זו. מי שהיה לו קו ייצור של שערי פלדה לא טרח בדרך כלל להביא את בשורת העיצוב, משום שבלאו הכי הצרכנים באו אליו ורק אליו, ולכן היה משתלם לו להשקיע כמה שפחות במראה של השער ולקבל כמה שיותר הכרה והכנסות מכך. כיום, כשהעיצוב נעשה מאד תחרותי בכל רובדי הבית, גם יצרני שערי הפלדה נאלצו ליישר קו וכיום הם מספקים לנו שערים מעוצבים אשר מעצבים מקצועיים ברמה בינלאומית היו מעורבים בהם. כיצד נבחר שערים כאלו בהתאמה אישית?
 
ראשית כל, קחו מידות למפתח בו יונח השער
 
חשוב למדוד גובה, רוחב, אורך ואם אתם רוצים להשקיע – גם את העובי של השער הקודם. בהתאם לממצאים אלו נסנן עבורכם את הדגמים הלא מתאימים ונישאר עם מקבץ איכותי של דגמים שעשויים להתאים למפתח שלכם.
 
שנית, בחרו את צבע השער המועדף
 
בחירת הצבע מומלצת שתיעשה על פי המראה של הנוף הקיים בסביבתו: הקירות, החומות, הגדרות, משטחי השיש והדקים שיש ליד השער. בל נשכח ששער חשמלי זה התקן חיצוני ולכן הוא מאד מושפע מההתקנים הקבועים הללו בייחוד כאשר מדובר בצבע שלו. אם הקונסטרוקציה החיצונית נראית שונה זו מזו (הדקים לא נראים כמו השיש, והחומות לא נראות כמו הגדרות) השאירו את הבחירה לנו, ואנו נדע לעבוד עם השינויים כל שהשער שיוצב במפתח יתאים בדיוק למראה הבית, ועל פי הדרישות שלכם.
 
שלישית, בחרו איזו צורה אתם רוצים שתהיה לשער שלכם
 
גם צורת השער היא פרמטר שאין להקל בו ראש. מומלץ מאד ליישר קו עם מבנה החצר. אם נוכחתם לראות שצורתה קשתית, דפנותיה עגולים, וכל רכיב שם הוא בצורת קשת, חצי עיגול או עיגול מלא, שער חשמלי בסגנון ערבי בצורת קשת הוא שיתאים, בעוד שאם העיצוב הוא בעיקר מרובע או מלבני בסגנון אורבני, יתאים יותר שער חשמלי מלבני או מרובע שווה צלעות. כך או כך, נסייע לכם להגיע בדיוק לצורה שהשער שלכם צריך להתבסס עליה.
 
מומלץ מאד להתייעץ אתנו לפני בחירת השערים שלכם להשגת התוצאה האופטימלית ביותר עבורכם!